Új hozzászólás Aktív témák

  • HUTCHDB

    nagyúr

    válasz aleister #175585 üzenetére

    Neked és a többieknek is, akik hozzászoltak a témához.

    Szerintem ez egy összetett dolog, a napi élet nem ennyire egyszerű, fekete vagy fehér, bal vagy jobb…

    Azért érzem máshogy szerintem a dolgot, mint ti, mert ahogyan írtam is, ha a napi állapotomat nézném, soha nem mennek el edzeni.(Bár gondolom van itt más is, aki ezt már érezte.)
    A szervezet mindig a könnyebb irányba húzna, és ha arra hallgatnék, amit “jelez” akkor tényleg nem
    jutnék el a terembe soha, a kajákról meg ne is beszéljünk.

    Szóval 53. évesen már nálam nem kedv kérdése a dolog.
    Itt fáj, ott fáj, egzisztencia fenntartása, munka, család, ház, egyéb leterheltség, stressz, stb.
    Az edzést kell fejben az első helyre tennem ahhoz, hogy a 4., 5. helyre beférjen a valóságban.
    Van olyan életszituáció, hogy napokig, akar hetekig nem jönne össze, hogy akkor menjek edzeni, amikor pihent, kiegyensúlyozott, stb. lennék.

    Ettől függetlenül MEGCSINÁLOM (by Kati Bela) effektust próbálom tartani.

    Az embernek arra van ideje, amire valóban akarja és én ezt az edzésre és a hozzá tartozó, kapcsolódó dolgokra helyezem, de még így is nehéz.

    A fogfájás az nagyon sántít, itt közel sem erről van szó.
    Ha úgy átalakul (ahogy írtam) akkor megiszom néha egy adagot a Hot Blod-bol és kész.

    DE!

    Igen, valóban van olyan helyzet, amikor lemondok az edzeéről, mert valóban többet ártana, mint segítene.

    A termékre meg visszatérve, tényleg koffein a nagy része, de mégis vannak benne olyan egyéb összetevők, amelyek (akar összeadódva, vagy egymás hatását növelve) mást adnak mint egy kávé, és bőven le van már ez butitva ahhoz, hogy már csak az éppen éppen segítsen szintet elérje.

    Probalok egezsegesen, céltudatosan élni, étkezni, ennek bele kell férnek.
    És én azt mondom ennek bele kell férnie egy fiatalabbaknak is hébe hóba, ne hurrogjuk le, meg nézzük le a masikat, ha meg mer inni egy pörgetőt.

    Ne ettől tudjon edzeni, ne szokjon hozza, de ha úgy alakul, akkor néha néha miért ne igyon meg egyet?

    És ennek is bele kell férnie:

    " Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

Új hozzászólás Aktív témák