Új hozzászólás Aktív témák

  • benfolds

    őstag

    veletek is elő szokott fordulni, hogy úgy érzitek edzés után, hogy ez túl sok volt? persze, hogy minden edzéssel a határokat kell feszegetni, de normális esetben edzés után csak fáradt vagy. nálam másodszor fordul elő, hogy edzés után nem csak fáradt vagyok, hanem kb. olyasmi érzésem van, mintha éppen most tettem volna le a súlyt. vagy még mindig alatta lennék. pedig eltelt már 4 óra. a fáradtság és a nyugtalanság keveréke. nem mondanám, hogy "rosszul vagyok", de egy erős diszkomfort érzés. nem tudom mihez hasonlítani...először akkor volt ilyen, amikor edzés közben nyomtam a stoppert, most is valszeg a gyakorlatok közti pihenés volt kevés, mert az elején nagyon lendületben voltam, a megszokott súlyokat majdnem dobáltam, mondom akkor most kell megnyomni, és rövidebb szüneteket tartottam. a végén már majdnem magamra ejtettem a súlyzót tárogatásnál. de már tárogatás előtt is elkezdtem egy nyomást érezni a fejemben, pedig nem szokott ilyen gondom lenni. de nem is annyira közben volt szar, hanem most, utána.

Új hozzászólás Aktív témák