Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • benfolds

    őstag

    válasz MATEO6600 #160517 üzenetére

    én 100% nem tudnék csak kondizni. nekem egy halál lenne mentálisan, de fizikailag is. kell a pörgés, a kardió, sokkal jobb érzés, jobb energiák szabadulnak fel. a gyúrás is ad hasonló örömöt (annak az örömén túl, amikor látod, hogy fejlődsz), de számomra nem annyira intenzív és felszabadító, mint a biciklizés, régebben a futás. túl sok benne a fogcsikorgató erőlködés. kisebb súlyokkal, pörgősebben jobb érzés lenne, de attól meg nem fejlődsz. mondják, hogy nem kéne ennyit bicikliznem gyúrás mellett, mert visszafogja az izomtömeg növekedésemet, de nem tudok leállni. ebben a hónapban 600 km-t mentem eddig, minden pihenőnapon tekerek (gyúrás minden másnap). télen sem hagyom abba, max pár napot kihagyok, ha nagyon okádék latyakosak az utak, mert sajnálom a biciklit.
    amúgy nem tudom, hogy miért szedtek pörgetőt, ha fáradtak vagytok, nem hinném, hogy túl egészséges, becsapjátok a szervezeteteket. :U nekem is sokszor van, hogy fáradtnak érzem magamat, és szarul is megy olyankor az edzés, legjobb lenne olyankor nem edzeni, hanem pihenni. amikor pihent vagyok, akkor meg nem kell semmilyen pörgető a zenén kívül, de amúgy sem kávézom, csak vizet iszom.

Új hozzászólás Aktív témák