Új hozzászólás Aktív témák

  • Apollyon

    Korrektor

    válasz AMD Power #144220 üzenetére

    A designer kreatinok egyszerre több kreatint tartalmaznak 5-7, vagy akár többfélét is. A monohidrát a legalja, de ugyanúgy hatásos és olcsó.

    Fehérje témára: én 2006-tól 2015-ig csak scitec fehérjét nyomtam (volt azért 1-2 alkalom bigyótek is), kipróbáltam az összes ízt, azokat is, amikben nincs vödrös, kazeint is. A csokisoktól frászt kaptam, de a minőségével egyiknél sem volt gond. Tényleg az a rázni sem kell, hanem keverve könnyedén feloldódik típus.

    Aztán áttértem májprotkóra, kevésbé édes, de ugyanúgy "bevált". Abból néhány íz rázósabban oldódik, és habosodik is, scitecnél ilyen nem volt.
    De nem este össze tőle hogy ennyi év után nem a nagy scitecet ittam hanem mp-t. Viszont mp után a scitec nekem már túl édes, és most már inkább az a fontos, hogy olcsó legyen és jó, az íz kevésbé. Most gymbeam van, mert 8 ezer volt az epres, de a jövőben inkább steviásat vennék, vagy ízesítetlent.

    [ Szerkesztve ]

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

Új hozzászólás Aktív témák