Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zola007

    veterán

    válasz Ijk #114328 üzenetére

    Ez hülyeség. Legalábbis csak a saját nevedben beszélj.

    Eddig aki nőhöz szerencsém volt, egyiket sem érdekelte, hogy mennyire vagyok izmos.
    140 kilósan is szép barátnőm volt, pedig akkor folytam ki a ruhából.

    Sőt, mikor a legutolsónak mondtam, hogy szeretnék felpakolni még vagy 10 kilót és levinni a testzsírt 10-12%-ra, akkor kifejezetten nem tetszett neki.

    de pl. nekem soha nem lesz kockahasam. Mert ha meg is lesz az izomdefiníció és a testzsírszázalék hozzá, akkor még mindig ott lesz a derekamon a bőrfölösleg, ami a haskerületem 140 centiről 80cm-ra csökkenéséből maradt.
    És nincs az luxusmodell, akinek a két szép szeméért én kés alá fekszek, pedig 3-4 kiló bőrt nincs semmi más, ami képes eltüntetni.

    Én mióta edzek, nem láttak szabadtéren póló nélkül (csak horgászatkor 40 fokban a tóparton a 3 gyerekes családanyák).
    Ennyit arról, hogy mennyire érdekel a mások véleménye arról, hogy néz ki a testem.

    [ Szerkesztve ]

    Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

Új hozzászólás Aktív témák