Aktív témák

  • Balinov

    félisten

    válasz Dryman #2988 üzenetére

    Jelen! Dry,komolyan mondom,nem tudok Neked elég hálás lenni a vga javításért. Milyen bort szeretsz pölö?
    3dmark adalékinfó: omegacatalyst 5.10 első belövése utáni első 3dm03 p340 def. test,game1 testbe kb a felénél fagyott bele.reboot után egymás után 3x futtatva lefutott rendben a mark. (game1-2, feature,cpu testek,audio-t nem választottam), ja és mindezt 4db pixel pipeline-val. ~2800 pont körüli eredményt kapva. ati tray tools-al nekiestem find max core & gpu kereséssel 277/270-nél állapodott meg a ATTools (pont a gyári,ref érték)
    tegnap nekibátorkodtam,és omegadrivert újratettem,most már a +4 pix.pipe engedélyezésével is. 3dm03 ismét 3x futott gyors egymásutánban (van egy ilyen opciója,hgoy minden tesztet egymásután 3x futtat) hibátlanul. 3782 pont. atitray tools ismét az előbbi értékeket produkálta.
    Everest egyébként még omegadriver install előtt rendesen dektektálta az R300-as gpu-t 4 pipával,128bites memvezérlővel (korábban 256bit sdram-ot jelzett és olyan vram időzítéseket,amiből nem egy érték 0 volt).
    Szóval úgynézki vga kimenetet kivéve rendben van.
    Köszönöm mégegyszer Laci!
    üdv
    Bali

    6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

Aktív témák