Új hozzászólás Aktív témák

  • hacki87

    senior tag

    sziasztok! van nekem ugye a nexen 4s gumim 225 45 r17 méretben kb 10000km van benne, elsőre egy 17x7.5" széles et 41 saab felnin volt arra azt mondták, hogy görgözni kéne mindet amikor rajta voltak a gumik. ( azokat a felniket elcseréltem egy ismerösőmmel akiknek szintén croma-ja van egy r17x8.5" felnire ami et 32) neki az üres felnire azt mondták, hogy csak egyet kell igazándiból görgözni egybe van még egy kicsi a maradék kettő hibátlan. Az ő felnijét már úgy kaptam meg, hogy görgöztette. Amikor felrakták rá a gumim akkor mondta a gumis, hogy szépen fut a felni üresen. Felrakás után nem igazán éreztem, hogy rázta volna a kormányt a kerék, nem jártam abban a tartományban, most voltam szerelőnél a kocsival mert egyéb alkatrész is cserés volt mondom nézze meg és ha kell cserélje a lengőkarokat. Na már most azt mondta volt futóművesnél megnézték semmi baja és volt gumisnál is ott azt mondták a gumi miatt van. mekkora esélye van annak, hogy esetleg egy rossz eresztést fogtam ki? ha vennétek esetleg új gumit akkor az már inkább téli lenne vagy nyári? most a 4s nem játszik mert akkor vennék most contit v misit. esetleg egyéb ötlet?

Új hozzászólás Aktív témák