Új hozzászólás Aktív témák

  • Pityu.

    nagyúr

    válasz Kornel #39069 üzenetére

    Nekem ami fura,hogy ugye eddig cserélgetés volt de sosem nyúltak a centírhoz csak leszerelték az egyik garnitúrát aztán felrakták a másikat.gondot eddig még így sem éreztem.Lehet túlgondolom mert már olyanoktól parázok mi van ha néha kicsit oda tolom az autónak,hogy ne lustuljon aztán meg kirepülök valahol a francba vagy megcsúszik a gumi vagy ilyesmi,vagy normál használatnál fékezek aztán csúszok meg ilyenek,lehet hülyeség ez amit írtam de már annyi szarságot végi olvastam.Bocsánat bármit veszek mindig túl szoktam parázni míg nem tapasztalok.Amire majd most megy felnire a gumi azt vagy 2 éve barátom fényezte csak ugye a gumi gép csak meg sérti a szélét a felninek vagy esetleg kap kis kavicsot de amúgy az nagyon jó állapotban van,majd emez felniket akarom festetni,bár lehet én is meg tudnám itthon csinálni.

    #Qru

    Kinek,hogy nekem a kocsimon szép dísztárcsák lennének de már jó pár éve nem raktam fel pont azért,hogy ne sértse a felületet vagy ne rozsdásodjon alatta a felni.Nekem így is tetszik őszintén meg mondom.Akartam alufelnit de 90EFt lenne kb inkább elköltöm gumira mert az fontosabb.Vagy esetleg ha elbizniszelném a pót 4db felnit meg a 8 gumit meg hozzá raknék kis pénzt talán kijönne egy alufelni csak nem tudom érdemes e venni.Mert ugye elméletileg sérülékenyebb plusz nem szeretik a téli időjárást már a sós utakat.

    #Dluinet

    Azt én is olvastam,hogy nehezebbek a lemezfelninél.

    [ Szerkesztve ]

    Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

Új hozzászólás Aktív témák