Új hozzászólás Aktív témák

  • Pityu.

    nagyúr

    Kinek mi a véleménye 4 évszakos gumi témában?
    Vredestein QUATRAC 5 ös gumit nézegettem azt találtam jó árban,ugye két garnitúra gumim van téli és nyári csak előbb öregednek el mint elkopnának rendesen 7 éves lesz az autóm és van benne ennyi idő alatt 49000km járok városban is,külső utakon is sőt itthon csak akkor megyek városba ha muszáj jobban szeretem a hosszabb távú utakat és úgy max a bele eső várost.Szóval olvasgatok a témába de mint mindennél itt is az egyik jót mond a másik rosszat és mire úgy érzem igen ez nekem kell addigra meg elbizonytalanodok,szóval repkednek az ilyen meg olyan válaszok,nagy hó,emelkedő,-20 fok anyám kínja egyikben sem jó,stb...
    Most viszont az van el sem használódnak rendesen a gumijaim mehet a kukába,ha azt nézem 100EFt garnitúránként a téli nyári minimum az már 200EFt plusz mondjuk 5 évre min 20000Ft az évi kétszeri le fel szerelgetés ha felnin van anélkül még drágább a 4 évszakos meg amit most néztem 103EFt és nincs le fel szerelgetés,nincs másik garnitúra ami elöregedhetne szóval egy valag pénz maradna nálam,és nem menne kárba sem mikor leselejtezem a még el nem kopott gumikat.Tudom azt is írták ha 4 évszakosat vesz az ember akkor felelőtlen mert nincs meg az évente 2x átnézés gumicserekor de ez is hülyeség mivel a saját biztonságom fontos így is úgy is mindig megnézetném ugyan úgy,hogy minden rendbe van e a gumikkal vagy bármi egyébbel.
    Szóval a lényeg még mindig bizonytalan vagyok merjem e vagy ne merjem venni.

    Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

Új hozzászólás Aktív témák