Új hozzászólás Aktív témák

  • rasotamas

    veterán

    válasz Ace owner #87931 üzenetére

    Én multkor elkezdtem a VC-t meg a SA-t, valamikor tavaly vettem meg őket nyomott áron, de az,hogy nem lehet egérrel forgatni a nézetet, meg kocsiból lőni, nagyon visszavesz a játék hangulatából. És valahogy szebbre emlékeztem. Meg van az egész képnek egy olyan furcsa vibrálása, nem is önmagában a képfrissítés, nem tudom megmagyarázni.
    A karakterek baltávalfaragottsága pedig annyira magas szintű mai szemmel nézve, hogy fájdalmat okoz.
    Én sokat SA-oztam régen, megjelenéstől úgy 2008-ig, akkor még az AthlonXP-n, meg a Core2-n, de utána leálltam a játékokkal. Aztán 2015 körül letöltöttem a gtaV-öt, addig elvoltam integrált grafikás celeronon, és akkor kezdődött minden, először egy 7770, aztán csere I5-re, ram bővítés, majd erősebb vga, aztán megvettem az online-t és most van egy olyan gépem amiből használt autót lehetne venni :DD Sajnos most az elmúlt időszakban nem nagyon volt időm játszani, vagy legalábbis nem GTA-val, esténként a gyerekkel kell valamilyen LEGO játékot nyomni egy órát, ezen felül nincs rá időm.

    https://tinyurl.com/rasoapro

Új hozzászólás Aktív témák