Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kisgabor87

    tag

    válasz Bobrooney #17299 üzenetére

    Ez az Alapi féle gitársuli 1000 sebből vérzik. Nem érzem azt hogy nekem mint kezdőnek szólna, haladóknak meg igazából kevés. Szóval egyáltalán nem tudom hogy ez kinek készült...

    Előfizettem erre: www.guitartricks.com
    Igaz hogy angol nyelvű, de azt kell hogy mondjam hogy eddig 1000%-ig megérte. Szájbarágósan el van magyarázva minden elmélet, gyakorlat, van egy alap tanfolyam amiben van vagy 60 lecke, azután lehet választani hogy Blues, Rock vagy Countryt szeretnél tanulni és azokon belül is van vagy 100 lecke (minden leckéhez backing track). Ha ezzel végzett az ember (ami legalább 1 év) akkor még van egyenként 40-50 lecke 10-15 féle műfajhoz. Közben pedig fent van kb. 2-300 szám részletesen elmagyarázva hogy hogy kell lejátszani. Minden leckéhez tabulatúra, HD videók, fórum ahol lehet kérdezni az oktatóktól vagy videót küldeni nekik a játékodról ahol elmagyarázzák hogy mit csinálj másképp. Összesen több mint 2000 videó van fent, több száz órányi anyag. Mindenhol nagyon jókat írnak az oldalról, külföldi gitáros lapok is áradoznak róla. Teljesen kezdő szinttől haladóig megy a dolog, és mire a végére ér az ember az legalább 2 év.
    Az ára ha havi bontásban fizetsz: 3000ft/hó, ha egy évre előre fizetsz akkor 30.000 ft. Ami soknak hangzik de egy tanár óradíjának a töredéke. Szerintem önálló tanulásra ennél jobb oldal nincs. Ez a legrégebbi gitároktató oldal ami létezik, '97 óta csinálják ha jól emlékszem.

    Ja és van kuponkód amivel 2 hétig ingyen kipróbálhatod, és ha nem jön be akkor nem fizetsz.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák