Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KillHates

    nagyúr

    Gyerekek! Ma hogy jártam!

    Egy Ideapadot szereltem, viszonylag egyszerű hibával. Minden tökéletesen ment a gépen, hogy teszteljem, felinstalláltam egy Win10-et. Fel is ment szépen, angol nyelvű volt az MSDN-ről. Beállítottam a felhasználó nevét, meg a szokásos dolgokat. Kérte a gép gazdája, hogy állítsam át magyarra az oprendszer nyelvét, ezt megtettem és a Windows kérte, hogy jelentkezzek ki. Megtettem, majd bejelentkeztem immárom már a magyar felületre. Kicsit gyanúsan sokat babrált a gép, de aztán összeszedte magát. NEM ÚJRAINDTÁS VOLT, csak logout-login! ÉS! A billentyűtet bal oldalán egy csomó gomb és az ENTER egyszerűen elmúlt! Restart után is és BIOS-ban is, nem csak az oprendszer alatt! Olyan mintha elszakítottam volna félig a billentyűzet fóliáját! :Y Ma már nem volt időm tovább gondolni, hogy mi lehet, holnap cserélek billentyűzetet benne. Úgyis van egy másik aminek meg bootloop-ot csinál, ha rajta van a billentyűzet.
    Ideapad! Én így szeretlek! :C :O :W

    Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

Új hozzászólás Aktív témák