Új hozzászólás Aktív témák

  • vakablak93

    őstag

    válasz kreten67 #59819 üzenetére

    Nem értem a cinikusságot :U , csinálok egy ilyet [kép] , és 2 fényképpel máris 18 giga tele van és még el se kezdtem az arcretust csinálni PS-ben akkor még tovább megy, egy rendes sorozat és a 32gb simán el is fogy..... Pedig csak egy Chrome volt mellette egy youtube-musik lejátszással...
    Én a 16-ot is ma már csak nagyon alap netezős gépekbe ajánlom, semmire nem elég ma már..
    Csomó mindennel ki lehet ma már használni a ramot.

    És hidd el nagyon nem kell 1.000.000+ alkatrész hogy annyi ram kelljen végelemek összeállításakor, egy komolyabb gép, pl :egy kis futószalagon lévő alkatrész mosó, ami szenzorokkal érzékelei a darabot pozícióiban meg esetleg motorizált görgőkön vezeti azt meg hozzá egy leszorító készülék, ez nem sok de hidd el a 128 -is csak elég hozzá....
    Egy nyamvadt kis kézzel tekerős lemezvezető, annyi elemből állt nekem legutóbb hogy a 16Gb éppen csak arra volt elég hogy már szívjak az összeomlásokkal még decemberben...

    #59817 MaxxDamage : Én nem tudom mire és hogyan használod a géped, azt sem tudom hogy a komolyabb mai játékoknak mennyi kellhet, de szerintem lépd meg ha tudod, károd nem lesz belőle.

    Én is tervezem, pedig csak most került bele 32, de nyilvánvalóvá vált már rövid úton is, hogy jobban járnék többel.

    [ Szerkesztve ]

    Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

Új hozzászólás Aktív témák