Új hozzászólás Aktív témák

  • KillHates

    nagyúr

    válasz #86952448 #19584 üzenetére

    Nem tudnék rentábilis listát összeállítani, mert van gép-és-gép között is komoly összeszerelési minőségi probléma. A legjobb példa az én AW-m aminek gyárilag meg van csavarodva egy picit a hűtése. Így ha folyékony fémmel kenem, akkor a CPU nagyon elszáll, a GPU meg didereg :D Másnak meg tökéletesen bevált a 15R3-ban a folyékony fém. Végül elszántam magam és izomból tekertem egyet a hűtésen itthon amikor már tele volt a tököm a venti zajával. Viszont nem volt itthon csak MX4, így azzal lett megkenve, azóta nem is hallom a gép hangját ha csak netezek, vagy filmet nézek. Játék alatt persze ordít ez is :(

    Amit biztosan merek állítani, az a paraszt-gamernoti igazság amikor mindig megkérdezik tőlem, hogy milyen játékos notebookot vegyenek:
    - legyen olyan vastag mint a két colos palló

    - legyen akkora töltője mint egy klinker tégla

    A Te esetedben ajánlanám a G752-est. Aztán bekaphatja az aki beszól Neked, hogy miért mész tárgyalni gamer notebookkal. Ez olyan lenne, mintha azért cinkelne valaki, hogy miért mész sportkocsival színházba.
    Válasz egyszerű: mert szeretem élvezni az életet és sz@rok mindenkire...

    Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

Új hozzászólás Aktív témák