Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zozzy94

    tag

    válasz KillHates #19588 üzenetére

    Annyi biztos, hogy a G752 egy -számomra- tökéletes masina (volt), de nekem még a mostani is elég. Persze ha nem számít a pénz akkor egyértelmű Chimera :DD Azért mondjuk fáj a szívem, a G752 sem volt könnyű, de a Chimera-t még jobban el tudnám viselni a hátamon, gerincbetegség ide vagy oda :)) Nem beszélve mennyire jól néz ki...

    Egyébként itt valaki játszik a(z) SW Battlefront 2-vel? :)

    [ Szerkesztve ]

    iPhone 12 Pro Max 256GB & AirPods Pro2

  • #86952448

    törölt tag

    válasz KillHates #19588 üzenetére

    Azze... láttamma a euronicsben egy g752 nemtommit 760.000é. 1070, meg i7 csudaverzió. Nem kérdés, hogy bírná, meg azok a billentyűk. Kb mint ez az 5410, amiről írok. Sőt, jobb. Puha, tágas, jobb, mint az irodámban a Microsoft bill.

    Kezd már tisztulni a kép. A múltkor le is írtam. Prezentálni lehet egy bármivel. Még egy tablettel is. Dolgozni, játszani erős, okos, kényelmes vas kell. És anélkül, hogy a dell 7577-et lehúznám - mert ahhoz képest, hogy milyen, majdnem olyan. De megint ez az "ahhoz képest". Relatíve nem lehet megválaszolni egyszerű kérdéseket. Jó a 7577, szép a 7577, de kényelmetlen és silány. Az asus g752-t kinyitva azt mondja az ember, hogy hű. Meg há.

    Ma kinyitottam egy gl753-at. Hmm. Jó bill. Oldalt akarja kifújni a levegőt. Mondom, ez hülye. A helios is szimpatikus, viszont a duplaventillátortól már önmagában nem jön meg a vásárlási kedvem, lásd acer nitro. Az arra volt jó, hogy megtanultam pasztázni. Most kiporoltam és újrakentem az előbb az 5410-et, hát ez megköszönte. Eddig 80+ volt alapjáraton, most 60-nál fúj egyet, aztán 50. Minnyá feltolok egy COD 1-et : D

    Ja, digiprime-ot nem nyitják ki nekem soron kívül? Csak beszaladnék egy vasért, 5 perc.

Új hozzászólás Aktív témák