Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RM007

    addikt

    válasz echterion #105385 üzenetére

    Tévedsz, ti... többen beszéltetek erről a témáról, csak néztem...TB melyik laptopon van stb a külső vga miatt.
    Aztán itt nem is a külső vga volt a téma hanem a bandwidth, amihez bárki hozzá tudott volna szólni ha akart volna, pl te is. Miért nem, pedig vágod ezt a témát.
    Legvégül ezt már kibeszéltük, nálam ez a fő vga, nem egpu téma. A topikjában meg senki nem vágja úgy mint itt a nagyközönség.
    Ne azt nézd hogy külső vagy belső vga mikor meg kell oldani egy rejtélyt ami általános. Ha zavar ugord csak át ahogy szoktad. :W

    Amúgy meg nem is játszol, gamer laptop nálad felejtős, mi a probléma akkor ha valaki meg benne van a topik témában, sőt az info ami itt jön sok embernek segíteni tud!!!

    Akkor ezennel VGA téma tiltva van szerinted? Vagy iritál a magas pontszámom? Van egy probléma ami miatt elnyúlt egy beszélgetés, elkezdődött és elnyúlt, sem egyedül csináltam. Nekem sokat segített, csak mondom.

    [ Szerkesztve ]

    Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce Zotac Trinity RTX 4080 Super (desktop 320W)

Új hozzászólás Aktív témák