Új hozzászólás Aktív témák

  • djnice

    veterán

    Teszteltem egy kicsit a Panasonic HC-V730-at (ua mint a V750, csak Wifi és NFC nélkül).

    Egy valami nagyon nem tetszik benne és pont az ami miatt a Sony fényképezőt is lecseréltem...

    A fényképező azt csinálta, hogy ha kevésnek érezte a fényt, automatikusan átváltotta a shutter sebességét 1/25-re, ezzel darabos lett a mozgás és nem lehetett ezt a funkciót kikapcsolni sehogy.

    A Panasonic-nál van egy olyan menüpont, hogy Auto Slow Shutter ON/OFF, na ha ez ON állásban van akkor ugyanúgy viselkedik a kamera mint a Sony fényképezőm. Igen ám, de iA és iA+ módban ez nem állítható, és sajnos mindig be van kapcsolva. Gondoltam jó lesz akkor a Manual mód, ott OFF-ra lehet állítani, viszont ebben a módban max F8-ig zár össze a rekesz ami napsütésben kevés és kiégnek a világos részek.
    Így egyelőre beltérben Manual módban, kültéren iA módban használom, ami nem túl jó dolog, főleg ha épp nem én használom a kamerát...

    Remélem egy fw frissítés előbb-utóbb megoldja ezt, mert ez így elég gáz szerintem, külföldi fórumon is beszélnek róla: [link]

Új hozzászólás Aktív témák