Új hozzászólás Aktív témák

  • Tulku

    veterán

    válasz vicze #70614 üzenetére

    U18-at is hallgasd meg értelmes forrásról...kérlek...

    Nem csodálom hogy a Dream tetszett Fericskének...ezek az egymembrános dinamikusok olyanok, hogy ha rátapitanak arra a pontunkra amire harapunk, akkor elvesztünk...sajnálom Fericskét, mert 2000 dodó az kemény ebben a szakmában...

    Isine20 nekem nagyon bejött akusztikuson, de nyitott és rettenetesen korlátozott a felhasználása nálam...egy idős ember vette meg, kertben, otthon fogja hallgatni, majd 70 évesen én is visszatérek a nyitott IEM témára de addig max az Apex-Adel modulok okozta környezeti zajt vagyok hajlandó tolerálni egy füles esetében (M15 már 15dB-t szűr csak, nagyon érezhetőek a zajok...az U18-hoz jön majd M20 modul is, itt fogom tudni tesztelni a különbséget...

    Nyilván az I4 egy más világ, de perpill másra adtam ki azt a pénzt :)

    Nagyon várom az U18-at...azért is érdekel, mit hallotok belőle...természetesen megy rá a forza OCC és az illesztékekkel is lehet játszani bőven...majd meglátjuk...addig el vagyok a Laylával...

    Lolát nem hallgattátok? Mostanág rengeteg hideget kap az első hype-ok után, már ki sem merem nyitni a Lola thread-et a Head-fin, annyira ócsárolják...azt hiszem az igazság valajhol középúton van...nem ér fel a Laylához, de teljesebb közepei vannak az Angie-nél....

Új hozzászólás Aktív témák