Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vicze

    félisten

    válasz Akos1994 #65824 üzenetére

    Speciel gyártani gyártja, de már csak Ázsiában van forgalmazva. Sony az európai piacokról egyre inkább kivonul az audió szegmensből és általánosan is szűkítik a portfóliót, rengeteg terméket el se visznek nyugatra.
    XBA C10 jó volt 8e-nek is átlagáron(én 7-ért vettem), többért inkább csak túlárazva árulták.
    Általánosságban a C10 egy olyan ritka eset volt, ahol a minőség a jó árazással találkozott. A teljes XBA sorozatot egyre mostohábban kezeli a Sony. :(
    Külföldről XBA-C10-hez hasonló hang az összefoglalóban említett AX35 és Zero Audio Tenore, bármennyire is DD, eléggé C10-hez hasonló a hangzásvilága, több mély energiával.

    ------

    Ha már Sony és ősz, akkor jönnek az új XBA modellek. (Okt 29.-től)
    XBA-N1 és XBA-N3. Termesztésen a japán verzió nem AP és teljesen más(sokkal igényesebb) kábelezése van, mint a WW-nek.
    Azon kívül, hogy a legrondább fülesek amiket valaha láttam túl sok minden érdekes nincs bennük leszámítva az N3 liquid-crystal polymer membránját, ami fülesben újdonság Sony-nál.
    Kivéve hogy a Sony ad hozzájuk szivacs illesztéket, méghozzá ezeket: "Triple-comfort earbuds" fantázianévvel, ebből majd bepróbálok egy párat.
    És ez itt csak engem érint, de végre kapható MCU csatlakozós csere kábel. :DD

Új hozzászólás Aktív témák