Új hozzászólás Aktív témák

  • kemcso

    Ármester

    válasz Tulku #61613 üzenetére

    Megint nem a lényeget szűrted le: "nem a te ízlésednek kéne meghatározni azt, hogy mit ajánlasz, hanem egy abszolút rendszernek"

    Ez az ajánlás lényege, ha nem tudsz elvonatkoztatni a saját ízlésedtől akkor olyan az ajánlás az autós hasonlatoddal élve, mintha egy autószalonban (ahol a-z-ig minden márkát és típust árulnak) az értékesítő mindenkinek sportautó akarna eladni (ártól függően, de sportautót).

    (#61617) f4lcon Alapvetően az összes olcsóbb ajánlott füles V karakter, a mennyiség a kérdés, hogy mennyire. Tisztában vagyok a közízléssel, ezért szoktam többnyire megkérdezni, hogy milyen zenét hallgat és annak megfelelőt ajánlok. Azt is tudom, hogy a P3-ban sokaknak kevés a mély, ezért van ott a Hybrid is és lehet a kérdezőre szabni a választ. Vagyis én (és csak a saját nevemben tudok nyilatkozni) próbálok úgy mondani fülest, hogy az személyre szabott legyen (persze ehhez tudni kell a zeneii ízlést, az előéletet, stb) és elvonatkoztva a személyes preferenciáimtól...

    (#61618) Tulku 10e alatt esély sincs a meghallgatásra, egyszerűen nincs se idejük se alkalmuk (sok esetben lehetőségük se) az embereknek elmenni és kipróbálni 1-3-5-8 fülest, hogy el tudják dönteni mi az, ami kell nekik. Pont ez a válaszadó felelőssége: olyat ajánlani, ami sanszosan jó lesz...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák