Új hozzászólás Aktív témák

  • hobbyone

    aktív tag

    Hi!

    Úgy érzem sikerült az UE700-ból kihoznom a maximumot, már ami a részletességet illeti.
    (Ilyen hangzásúnak képzelek el egy jobb stúdió fejhallgatót.)

    Részletesség: minden hangszert, effektet tisztán, egymástól elkülönülve hallok.

    Ezt egy rendkívül speciális, ún. multi-hybrid™ fülillesztékkel sikerült elérnem.

    Fogtam egy kibelezett (műanyag belsőgyűrűtől megszabadított) Shure szivacsot és beleillesztettem a Pioneer clx 9-ből való szilikont.

    Így a külseje szilikon (mondjuk nem teljesen ér a végéig, mert a szivacs hosszabb), a belseje pedig szivacs.

    Ez eddig a második legkényelmesebb bogyóm. A gyári szivacsoknál azért kényelmesebb, mert a belső kemény gyűrű (Shure, Comply) helyén puha szilikon figyel.

    A legkényelmesebb eddig innen a kétlamellás volt. Ezt szinte meg sem éreztem a fülemben.
    A hangzása viszont csak klasszikus vokális zenéhez volt jó, (ahhoz viszont nagyon) mert a mély az hiányzott.

    Egyébként a részletesség annyira nem is jó. Valamikor egyszerűen csak hallgatni akarod a zenét (relax), és a nagy részletesség ilyenkor zavaró, felesleges.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák