Új hozzászólás Aktív témák

  • audi100td

    nagyúr

    válasz Shufny #17597 üzenetére

    Mire vagyok kivancsi, hat ez jo kerdes, igazabol mar magam sem tudom, elegge össze vagyok zavarodva. :B De a melynel nekem nem is annyira a kiemeles lenne fontos, hanem inkabb annak minösege, nem baj ha termeszetes es nem tulzo, de jo lenne ha eleg melyre le tudna menni, de ne a közeptartomany karara. Meg ha jol emlekszem slfln irta, hogy a v1-nel nem erezte, hogy elne a zene, meg kicsit unamasan szol, ez lehet engem is zavarna, szeretem ha erzödik az elet a zeneben, de ha tompan szol, mert mindent elöntenek a melyek az vegkepp nem jön be. Ennek fenyeben az Xcape IE ajanlhato nekem? Vagy lenne meg valami hasonloan jo vetel kicsit mas karakterisztikaval max 100$-ert?

    Bocs, ha mar nagyon faraszto vagyok, igazabol az a gond, hogy nem is ertek hozza es nem egeszen tudom hova rakni ezeket az elemzeseket. Legszivesebben hiphop-ot hallgatok, de abban sok mas stilus is megnyilvanul es nem vetem meg a jazz-t, raggae-t, elekronikus müfajokat, vagy akar a magyar nepzenet sem, szoval nem könnyü a valasztas. Amugy rockzenet es annak különbözö agazatait nem igen hallgatom, nem baj ha ezeken a müfajokon nem jeleskedik.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák