Új hozzászólás Aktív témák

  • ribizly

    veterán

    válasz -FreaK- #72585 üzenetére

    Jól van jól van. Benne vagyok én a jóban, de jelenleg nem opció ilyen kiadás. Kb. azt gondolom és érzem, hogy innen most alsóhangon szükségem van egy évre, míg megszokom, kitapasztalom a jelenlegi eszközeim tulajdonságait, mert kicsit elszaladt velem a ló. :DDD Utána már tudni fogom, hogy milyen eszközre van szükségem. Jó volna első lépésben az RME EQ-ját addig nyüstölni fejesenként, amíg kb. olyan nem lesz mind, mint amit én szeretnék hallani. Utána lehetne nekilátni (ha már nem érdekel senkit sem) a külön erősítővel is futni egy kört és utána szelektálni a fejesek közül...
    Majd mindezek után megnézni van e érdemi különbség 1-1 ajánlott, de még megfizethető erősítő és az EQ lehetőségei között, mert 100+k-t már csak akkor adok ki egységért, ha kategóriát lép a hang. Arról meg ne is beszéljünk, hogy nekem kis méretű eszközre van szükségem, amivel sok alapvetően ajánlott darab ki is esik, valamint ahogy Bodz már többször említette: az idő előrehaladtával az erősítők egyre komolyabbak kezdenek lenni, miközben árkategóriában egyre lejjebb mászunk, szóval lehet néhány év múlva lesz itt miből csemegézni. ;)

    |•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

Új hozzászólás Aktív témák