Új hozzászólás Aktív témák

  • fericske

    addikt

    válasz Exodius #71641 üzenetére

    Engem mindig is érdekelt, nem tudom mitől. De pénzem sosem volt rá.
    Kaptam a szülőktől egy böhömnagy kétkazettás Samsung magnót (akkor még 3 gyémánt volt a Samsung jele a márkanév előtt) '91-92-ben az akkor már meglévő érdeklődésem miatt.
    Szereztem asszem ingyen egy Unitra Diora erősítőt [link] meg hangfalat [link].
    Egy haverom heggesztett vonalkimenetet a Samsungra és úgy használtam a szettet.
    Aztán '93-ban sikerült vennem egy korrekt magnót, Technics RS-BX404-et. (teknics-nek mondta a jónép)
    Viszont volt egy komolyabb ráhatás a témára, mikor '96-ban Pesten az Audiotoriumba betévedtem és meghallgattam egy Rotel szettet egy nem tudom már milyen állódobozzal.
    Jazz ment rajta ami akkor teljesen távol állt tőlem, viszont tetszett azon a rendszeren, és akkor jött az, hogy nekem kell egy olyan cucc amivel az a zene is tetszik ami nem tetszik.
    Ez sosem jött össze szobai rendszeren, pedig próbálkoztam lehetőségeimhez képest.
    Sony Esprit cd, régi Kenwood erősítő (a legjobb amim volt), Onkyo Integra erősítő, Mission 701 hangdoboz, Wharfadale Diamond hangdoboz, Marantz cd, Denon erősítő, Cambridge Audio kábelek.
    Ez mind még a 90-es években.
    Aztán ennyi.
    Állandó külföldön dolgozás, élés, és ekkor jött a fejhallgatós téma.
    2006-ban vettem az első komolyabbat, egy AKG k301xtra-t, és ez a vonal maradt.

Új hozzászólás Aktív témák