Új hozzászólás Aktív témák

  • niof

    addikt

    válasz Brett001 #68609 üzenetére

    Én sem akarok sokat offolni, de ezt még leírom.
    Nagyon egyet tudok érteni. Én is nyitott vagyok a mai napig, és ha hallok egy jó kis jazz számot, bizony el tudok rajta érzékenyülni. Vannak olyan időszakok, mikor nem kívánom az elektronikus zenét úgy en bloc, ilyenkor veszek elő filmzenéket, jazzt, némi rockot. De kis idő múlva elemi erővel tör fel bennem a vágy a négynegyedek iránt, és akkor vissza is kanyarodok a műfajomhoz. Na persze a linkelt Amelie Lens és a hasonlók inkább csak fesztiválokon mennek nálam is, de a hétköznapokon inkább deep, progressive vagy tech house a jellemzően hallgatott stílus, amit kedvelek. Techno is jöhet egy átlagos napon, de ahhoz már hangulat kell, ami mondjuk egy fesztiválon eleve adott. Nagy kedvencem Lewis Fautzi, őt még sajnos élőben nem hallottam, de egyszer csak összejön majd. Nem veretős, de elemi erejű techno-t játszik, semmi hatásvadász csicsa nincs a zenéjében. Olyan, mintha a parfümöt a parfüm olajjal hasonlítaná össze az ember.
    Ha kíváncsi vagy, a mixing.dj-n keress rá az Invite's Choice 525 podcastjára. ;)

    Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

Új hozzászólás Aktív témák