Új hozzászólás Aktív témák

  • pendre54

    addikt

    válasz Dimaj #67391 üzenetére

    Üdv!
    Engem is érdekelne ez a cucc, még egy TEAC UD-503 mellett is, mert a tesztekben pont az Amiron Home-ot emelték ki, hogy mennyire megtáltosodott tőle ;] , ami nálam is van. A gyártó végül is fejhallgató erősítőként aposztrofálja, így is promotálja, azaz nem csak úgy mellékesen, amit az is alátámaszt, hogy két kimenete van, egy az alacsony impedanciás fejeseknek, meg egy másik a magas impedanciás cuccokhoz.
    Az, hogy hangfalakat is képes meghajtani, és ez mennyire lehet előnye/hátránya csak a fejhallgató erősítés szempontjából, ezt nem tudom megítélni, mint ahogy az árérték kérdést sem.
    Hasonló árkategóriában, csak sajnos nem itthoni elérhetőségekkel, az eddig olvasottak alapján, nekem ez a két cucc tűnik még szimpatikusnak. Az egyik ez : [link] , a másik meg a lengyel cég cuccai, de ezekből csak a belépő szintű van hasonló árban, a többiek jóval húzósabbak. [link]

    [ Szerkesztve ]

    "Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

Új hozzászólás Aktív témák