Új hozzászólás Aktív témák

  • Dimaj

    aktív tag

    válasz Bodz #65847 üzenetére

    Megpróbálom akkor világosan leírni mit szeretnék, mim van, aztán meglátjuk mit lehet kihozni belőle .

    Ugye jelenleg egy m-audio m-track 2x2 használok PC vel, és a bx8 van rákötve. Maga az mtrack hangjával én meg vagyok elégedve, csak ezzel szólt ugye a bx8 mivel szettben vettem. Viszont amiben gyenge az a fejhallgató erősítője, rendesen képes torzítani is, nagyon gyenge. Nem ezért akarom most lecserélni ,hanem mert a laptophoz már nem igen nyúlok ,mivel iPad van e kezemben minden nap és este is. Ezért gondoltam hogy veszek egy olyan interfacet ami iOS kompatibilis , van rajta normális 6.3 szimmetrikus kimenet az aktív hangfalak , és van rajta egy jó minőségű fejhallgató erősítő , így az mtrack bol tanúlva. Ezek a lényegesek ,az hogy mennyi MIDI , meg milyen hangszer mikrofon köthető rá, az nem fontos mert ha zenét is készítek ,azt in the box teszem. A fejhallgató egy sennheiser hd25. Erre próbálom kihozni a maxot 55k bol.
    Eddig amit néztem az a Roland rubix24 , és Steinberg 242. Csak mind2 elrémísztett a fejhallgató teljesítményéről .

    Muziker, és hit Space üzleteket néztem ,ott az a 2 modell tűnik a legjobbnak. Nem tudom hol lehet érdemes nézni modellek után .

    bkercso Értem . Hat akkor nem tudom mi alapján kene kideríteni melyik interfaceba milyen jó minőségű erősítő van.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák