Új hozzászólás Aktív témák

  • emiki6

    veterán

    válasz Bodz #64821 üzenetére

    Ha meglenne a gondolatolvasó sisakod, akkor sem mennél vele sokra, mert magam sem tudom mit akarok, próbálok lehetőségeket keresni, hogy mi tévő legyek. Szóval futtatok egy kis eszmét, hátha tudtok valami iránymutatást adni. Van most a 400s meg a composite+kisdacb. Értékük nagy, de nem vagyok elégedett. Úgy érzem vagy vissza kéne lépnem, pénzt kivennnem a rendszerből és akkor tudnám, hogy ez csak ennyit tud és jóvan vagy ha lenne pénzem feljebb lépnék r2r-11/HE560 környékű minőségre, de utóbbi nem opció, így inkább előbbi fele indulnék el és ha már váltok, akkor inkább legyen zárt. Viszont annak megint olyan, mintha nem lenne értelme, hogy ugyanannyi pénzért lejjebb lépek, mert árban maradok, de hangban lejjebb lépek. Meg az is furán néz ki, hogy a 770 árának négyszeresét forrásra költöm, pedig "csak" egy 770-et fog hajtani. És amúgy nem feltétlen 770 kell, de az tűnik jó megoldásnak az ára és a kényelme és a karaktere miatt. Ezek a gondolataim, ezért nem tudok árat mondani. Nyilván 100k az abszolút felső határ, de ~75 már szimpatikusabb lenne, de nem tudom, hogy mik passzolnak a 770-hez és mik a különbségek, mennyire éri meg egy 50 vagy 75k-s kombó helyett egy 100k-s kombót venni, ezért nem merem azt mondani, hogy max 75 vagy max 50. :F

    És akkor talán megkérdezném, hogy a 400s-hez mi passzolna a kompozitnál nem sokkal drágábban, de nem tudnám megmondani mennyi a nem sok, szóval ezt talán jobb is, hogyha meg sem kérdezem... :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

Új hozzászólás Aktív témák