Új hozzászólás Aktív témák

  • samu000

    tag

    Sziasztok!

    Hyperx Cloud 1-et használok.
    Volt egy asus z97 pro gamer alaplapom amin volt egy supremefx hang chip beépített dac-cal.
    Váltottam egy msi z370 a-pro -ra amin egy acl892 chip van. Én nem értek sokat hozzá viszont azt észrevettem hogy halkabb minden 30% al, full rendszer hangerőn full spotify,youtube hangerőn nem elég hangos.

    Két opció jutott eszembe, visszaviszem a terméket és veszek egy asrock z370 extreme 4-et, amelyben ezek találhatók

    - 7.1 CH HD Audio with Content Protection (Realtek ALC1220 Audio Codec)
    - Premium Blu-ray Audio support
    - Supports Surge Protection
    - Supports Purity Sound™ 4
    - Nichicon Fine Gold Series Audio Caps
    - 120dB SNR DAC with Differential Amplifier
    - NE5532 Premium Headset Amplifier for Front Panel Audio Connector (Supports up to 600 Ohm headsets)
    - Pure Power-In
    - Direct Drive Technology
    - PCB Isolate Shielding
    - Impedance Sensing on Front Out port
    - Individual PCB Layers for R/L Audio Channel
    - RGB LED
    - 15μ Gold Audio Connector
    - Supports DTS Connect

    Gondolom a 120 db DAC, azért megdobná a dolgot meg minőségben is valamivel jobb lenne, ez olyan +12 ezer forintot jelentene.

    Ekkor jött az ötlet hogy akkor már kinézhetek valami dedikált hangkártyát is ennyi erővel 20 ezer forint környékén azért ilyenek vannak már hogy Asus soar, asus xonar dx, sound blaster z és hasonlóak vannak elérhető viszonylatban.

    Esetleg valami tipp vagy tapasztalat? Ehhez a füleshez felesleges dedikált hangkártya? Vagy ha csak hangosabbat szeretnék akkor elég lenne az alaplap is stb?

    Köszi előre is

Új hozzászólás Aktív témák