Új hozzászólás Aktív témák

  • Bodz

    Topikgazda

    válasz Polllen #52390 üzenetére

    Előzmények. A jelenleg nálam lévő darab (ami nem ugyanaz, mint amiről eddig írtam) már 3 éves. Eljutottunk oda, hogy kialakult egy végleges véleményem. Határozott, de nem túl karakteres hangja van. A mély tartomány elég harapós, olyan jóféle odabaszós, de nem túlzó, nem mászik rá az egész hangképre. Inkább olyan értelemben lenyűgöző, hogy "végtelennek érződik", nagyon komoly energia van benne. Tere nagy, de rendezetten szólnak belőle a dolgok (ellenpélda a Muto-X, ami meglepő volt ilyen téren). Igazából az egész hangjában van egy kis kellemes melegség, sötétség, de nem sötét hangú dac. Magyarán nem vesznek el a részletek (sőt!), a magas tartomány sem hiányos. Ez így érthető? Ritka az ilyen cucc. Kicsit máshogy megközelítve egyszerre világos és sötét, de a jó értelemben. :D :D Hozzáteszem, hogy a Logilinkről nem egészen így volt, kellett az U12 nagyon.
    A Z20-hoz képest vastagabb, energikusabb. A Myryad biztonsági játékos, simán csak nyugodtan, jól szól. Lehet van aki ezt többre becsülné.

    (#52391) sheratan: Nem vagyok most otthon, de képet holnap csinálhatok. Most csak egy ilyet találtam.
    A 9038 a csúcs Sabre jelenleg.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák