Új hozzászólás Aktív témák

  • #16820480

    törölt tag

    válasz Zsolt!! #41736 üzenetére

    Metróval elég jól megközelíthető. Ez a legnagyobb ilyen hely a városban, valahogy úgy képzeld el, mint egy Westend méretű (csak magasabb) épület, amiben csak elektronikai termékeket árulnak. A rendes boltok általában elég furán működnek, mert ezeknek mindnek van netes üzlete is (kb. mintha mindegyik kis bolthoz tartozna egy ebay-es eladó), de ha odamész a helyszínen, akkor sokkal magasabb árat mondanak.

    Csak egy példa: múltkor akartam venni nagy jacket kicsire alakító dugaszt a boltban. Mondja a pasi, hogy 15 yuan. Fogtam, kiekrestem neki telefonról, hogy átlag olyan 1-3 yuan közt vannak, nagyker áron meg 1 alatt azok, amiket ő mutogatott, adok érte 5-öt és felejtsük el egymást. Szó nélkül belement.
    Ezért nem szeretek boltban vásárolni. Sokan amúgy nem is foglalkoznak már veled, ha alkudozol, mert időpocsékolás, úgyis megveszed neten, ha tudod, ha meg nem, akkor meg nincs alapod alkudozni.

    szerk.: A plázákban nem szokás alkudozni, meg az ilyen Tesco és hasonló helyeken. De ez nem olyan hely.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák