Új hozzászólás Aktív témák

  • norvik

    aktív tag

    válasz gubabela #40876 üzenetére

    Ezzel sajnos nagyon egyet kell értsek. Voltam olyan ostoba, hogy azt hittem, egy csapra meg lesz a két légy. Hát, sajnos nem. Még csak nem is kellett órákig hallgatózzak, kábeleket sem kellett cserélgessek, bőven elég volt két zenét meghalhassak, ahhoz, hogy biztosan tudjam, hogy az öreg cuccom messze szebben szól az asztali rendszerben, mint az iBasso. Pedig már le akartam selejtezni a régit. Aztán még próbáltam adni további esélyeket a DX-nek. Kábel cserebere, bemenet, és zenei anyag. De nem jött össze. Még úgysem, hogy nagyfelbontású zenét hasonlítottan össze számítógépről össze a sima CD- hanggal, ami azért már nem is volt fair.
    Igazából meglep a dolog. Még akkor is, ha a régi CD játszóm anno 180 ezer volt. Ma, jó ha, harmincért el lehetne adni, persze nem akarom most már. Most már nagyon is jó, időtálló vételnek tűnik. Persze, nem anyagi, piaci szempontból gondolom, hanem mint időt álló zenei forrásként. Kifejezetten sajnálom, hogy csak digitális kimenet van rajta, mert ha lenne bemenet is, számomra DAC-ként is megfelelő lehetne.

Új hozzászólás Aktív témák