Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    Na, este nyolcig toltam, kis szünetekkel, szóval olyan 10 óra nettó körül mehetett bele. Hiányzik még a raptoros sorozatból a 8 normál verseny, meg 2 ehhez kapcsolódó feladat (3 verseny minivel, meg a 2 x 10 sec 200 kmph fölött versenyen), illetve kell még az acsihoz nem egészen 50 pinata truck (már tudom, hol kell őket keresni, szóval nem nagy kaland). Ja, meg a seasonal feladatokat is megcsináltam a területen, azzal is elment vagy fél óra (drift zóna + 3 verseny). Szóval nettóban olyan 12 óra a DLC, kicsit sajnálom, ebben több volt, mind az ötletben, mind a területben. A versenyek, utak vonalvezetés nagyon bejön, iszonyat munka lehet mögötte, a pr kunsztok is jók. A záró versenyek kicsit együgyűek voltak, kb, mint a showcase-ek az alapjátékban. A nagy kedvenc autóm az új Focus lett, zseniális, imádom vezetni, még alapon is. CMR2 óta a szívem csücske, itt sem kellett benne csalódni. A sok ugri-bugri fűnyíró, meg buggy bennem semmit nem mozdít meg, így meg, hogy cc versenyek csak a zárók voltak, kb mindegy isw, elférnek, de nekem ugyan nem hiányoznának. Szóval jöhetett volna még pár rally klasszikus, pugok, lanciák, a japánokkal meg szerencsére eddig is jól álltunk. Hiányoltam a kortárs aszfaltos rallys szörnyeket is, abból is elfért volna egy-kettő, vagy ha már ott a fasza sivatagos rész, akkor valami dakaros cucc a minin kívül, ami szerencsétlen amúgy is zombivá van nerfelve, mint a játékban minden mini.

    Összességében igen tisztességesen összerakták, le a kalappal, csak remélni tudom, hogy ez a vonal marad valamilyen szinten, sokkal szívesebben foglalkozom vele, mint az eliminatoros / eventlabos / playgroundos fostengerrel. Broáf…

    Ja, tényleg, multi: van még 2 accolade, 42 km a tourban, illetve openben, azt is le kell még tolni, szóval legyen 15 óra, nagyon kényelmesen. Van amúgy egy beakadt accolade-em, hogy nyerjek meg minden team challenge-et, ez gondolom bugos, vagy fogalmam sincs, mit akar, mindenestere masszívan nulla %-on álldogál…

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák