Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    válasz spleenszuru #34422 üzenetére

    Én pl szerencsésnek tartom magam, hogy az első részt megjelenéskor játszani tudtam 2012-ben. Pont akkor vettem az első x360-at. Mai ésszel felfoghatatlan, hogy az a játék mekkora mérföldkő volt. Csak azt sajnálom, hogy csak a 3. résztől kezdve kezdtem komolyabban venni, így az első kettőben sajnos sok tartalom hiányzik, és már nem is tudom bepótolni. A Rally kiegészítő is ilyen pl. ;)

    Amúgy működnek a táblák is, reggel még nekem is sebezhetetlenek voltak. Bár az a gyanúm, hogy az apex-szel kellett bizonyos szintre eljutni, hogy menjen ez is. A ládák amúgy már mindenholott vannak, mire kivégeztem a lilákat, szóval valószínű, hogy az előrehaladással párhuzamosan egyre több minden jelenik meg.

    Reggel 8 óta toltam kb, szóval 4 óra ment bele, a lilákkal kezdtem, kb 50 láda hiányzik még, meg a Goliath verseny, de az még meg sem jelent, különben 100% ez a banda. A többiekkel 3-as szinten vagyok. Attól tartok, holnap kész lesz az egész. :B

    Abból a szempontból jól jött ki a megjelenés, hogy a pénteki térdműtétem után már nem csak csendesen sírva ülök, és szarom össze magam a fájdalomtól folyamatosan, ellenben a kanapéról még nem kelhetek fel, szóval vagy netflix, vagy Forza. :U

    p

    [ Szerkesztve ]

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák