Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Qkackca

    őstag

    válasz AsakuraDave #18874 üzenetére

    Lehet keverlek mással, talán lanszelot-tal, meg mostanában mintha több hülyeséget írnék, de igazából szerintem a lényegen nem változtat :P

    De ha megvered, legalábbis jól szerepelsz, a nagyobb számokkal rendelkezők ellen akkor te is több pontot kapsz.
    Azért az Aventadort inkább más célra építették szerintem.

    Igen, időnként elég érdekes dolgok is kijöhetnek az adott kategória/teljesítményindex között.
    Pl a mostani Kultuszautós versenyre, a Fiat 500-ból pl 3 teljesen különböző gépet sikerült összehozni
    - awd, 50 kw körül, 150-et megy de ebből 140-et tud kanyarban is
    - rwd, 140kw (vagy több) bőven 200 kmh felett van a vége, csak a kanyarodás érdekes vele
    - egy átmenet valahol a kettő közt
    A poén pedig hogy az a d500-as 50kw-os ültetett csöpp autó egy érdekes pályán lévő emelkedőn hamarabb felmegy (alapjáraton!) mint az a800, vagy a s1 900-as terepjáró :DDD

    Hát, hogy mennyire valósághűen adja vissza a járgányokat, azt nem tudom megmondani, nem igazán vezettem még olyat ami ebben benne van.

    Sejtem mi lehet a problémád, túl valósághűnek képzeled a játékot, vagyis azt várod el, hogy az. Közben pedig nem.
    Kicsit arra emlékeztet, amikor egyik haveromnak már volt jogsija, nekem még nem, és mikor együtt versenyeztünk gépen, szinte mindig én nyertem, mert ő a valós fizikát várta volna el, közben meg csak egy játék volt :)

    http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

Új hozzászólás Aktív témák