Aktív témák

  • ronaldo

    őstag

    válasz ByB #4037 üzenetére

    Azt a kameraállást majd mutasd meg nekem is amiből úgy látszott, hogy be tud fordulni. Rosszul fordult rá az egészre. Vagyis túl közel volt a jobboldali falhoz, és úgy nem lehet bekanyarodni. Elrontotta, és viszonylag szépen fogta meg, mert az ideális ívhez köze nem volt. Egyébként én is sejtettem(mielőtt fórumra jöttem) hogy meglesz az anyázás. De akár milyen szimpatizáns az illető, nem árt ha néha gondolkozik -> belső kamerát érdemes végigfigyelni. Minden van ott, csak nem tudatosság. Másodszor pedig... érdekes, hogy mindenki elfelejti azt az apró tényt, hogy Monaco-ban nincsenek bukóterek. Jobbról-balról kb 5cm-vel kerülte el a falat. Biztos, így kiszámolja, nem? Lassúnak tűnik, de 80-120-al mehetett. Nem lehet kiszámolni előre, és akarattal annyival megállni előtte. Nem kockáztat ilyet. Ha nekicsapja a falnak, akkor megbaszhatja a pole-ját. Béláim, gondolkozzunk ;) (egyébként mindenki azt hiszi, hogy nem lehet hibázni monacoban -> dehogynem lehet, csak ha elmérted/rosszul fordultál rá, akkor le kell lassítanod, és alá kell szedned. tucatnyi ilyen esetet lehetett látni most az időmérőn is. más dolog, hogy pont ott nem. Bár igazából nem hiszem, hogy Schumi védelemre szorul. Aki utálta az ezután is fogja, akinek meg csak egy pici hiányzott hozzá, annak meg itt a ragyogó alkalom...

Aktív témák