Új hozzászólás Aktív témák

  • Fred23

    nagyúr

    88,2 kg ma reggel, az utolsó hetet szépen megnyomtam, de összességében vacak eredmény így is.

    "2023-04-01 -89,1 kg", "2023-03-01 -89,5 kg", "2023-02-01 -90,1 kg", stb. Idén nagyon belassultam, mondjuk tény, életem egyik leghosszabb fogyózása már a mostani, meghaladtam vele a kerek egy évet (tavaly április 26-án kezdtem 110 kilósan).

    Viszont ez a futkosósdi most jónak tűnik, csak a kora reggeli időpontból hamar késő esti lett, mert így tudom csak csinálni. Reggel nem sokszor van hozzá kedvem, kora este pedig azért nem jó, mert ha ébren vagyok még 4-6 órát utána, nem bírom ki kaja nélkül. Viszont az működik, hogy elmegyek este 11h körül kocogni, aztán zuhany és alvás kaja nélkül. Szóval maradok ennél. Megfutottam 5 km-en életem legjobbját is, de az időt inkább nem publikálnám még ebben a topikban sem, nemhogy a futósban.

    Kábé 2200 és 2400 kcal /nap között vittem be ebben a hónapban, megpróbálom májusban ezt egy kicsit csökkenteni, majd kiderül, működik -e. Kocogás mellett nehéz kalóriát csökkenteni, de perpill inkább eszek többet, és mozgok többet, mint eszek ennél is kevesebbet kevesebb mozgással.

    Június elsején újra itt...

Új hozzászólás Aktív témák