Új hozzászólás Aktív témák

  • Fred23

    nagyúr

    válasz HarleyCustom #8158 üzenetére

    Én szerintem legjobb esetben is csak minimálisan fogok fogyni, amíg tart ez a vacak vírus. Nem vagyok besz@rva tőle, így nem is tartalékoltam, most meg már késő: bizonyos egészséges kajákat már nem lehet beszerezni, ehetem, amit még be lehet gyűjteni. Ma se tudtam csirkemellet venni. A hangulat tényleg gázos, érezni a levegőben a parát.
    Nekem eszembe jutott, hogy a feleségem is valamivel gyengébb immunrendszerű, mint én, szóval igyekszem majd Miatta én is kicsivel jobban figyelni arra, hogy lehetőség szerint ne kapjam el, illetve ha bármi jelét tapasztalnám betegségnek, önkéntes karantén másik lakásba, egyedül. Mondjuk esélyes, hogy nem nálam jönne ki először. Ha a nőcimen jön ki, maradok vele, nem félek elkapni. :)

    prozodus:
    Én szeretem apám, de a bölcsessége szimpla hedonizmus és lesz@rni tudás. Az örömelv hajtja. Félve nem boldog, tehát nem fél. Van mondjuk ennél rosszabb életfilozófia is, egyértelmű. Engem a pánikoló emberek sokkal inkább megviselnek, apám ilyen szempontból főnyeremény.

Új hozzászólás Aktív témák