Új hozzászólás Aktív témák

  • Fred23

    nagyúr

    válasz HarleyCustom #7862 üzenetére

    Szerintem nagyon kevés ember boldog kövéren, azok többsége is csak azért, mert már feladták. Én sosem tudtam elfogadni az elhízottságomat, se boldog lenni vele, és szerintem így marad ez a jövőben is. Most is sokkal több vagyok az ideálisnál, és bizony nagyon rosszul esik. Egyetemen kérdezte tőlem anno egy csoptársnőm, hogy milyen érzés kövérnek lenni, bánt -e engem a kinézetem, súlyom. Legnagyobb meglepetésére azt válaszoltam, hogy igen, kib@szott szar érzés, és próbálok majd rajta változtatni. Azt hitte -rögtön be is vallotta-, majd elmismásolom, letagadom; de hogy nem így tettem, úgymond oké kategóriába kerültem nála. Most, így lassan már 40 felé, boldog, stabil párkapcsolatban élve is fáj, ha több kiló vagyok, mint ami szerintem ideális. Nem mások véleménye miatt nem szeretek kövér lenni, hanem a sajátom miatt. Nem érzem magam önazonosnak, illetve annak, akinek magam szerint lennem kéne, ha éppen a zsírdisznóság felé tartok.

    Le is szoktam fogyni mindig, csak éppen ahogy felhagyok az odafigyeléssel, máris jönnek fel a kilók. Vagyis én minden évben úgy 9 hónapot diétázok. De legalább kövéren is képes vagyok sportolni.

Új hozzászólás Aktív témák