Új hozzászólás Aktív témák

  • fojtviki

    senior tag

    Sziasztok. Tenyleg minden megtalalhato a ph-n:) Olvasgatom a topikot, mivel a parom elkezdett fogyozni, en meg probalok segiteni, ezert informalodom. Joparat visszaolvastam, de valahogy, ugy tunik, hogy itt nem nagyon preferaljatok a low carb diet-et :DDD A parom 144Kg-rol indult, most 130 korul van. Mi csokkentett ch-s etrenden vagyunk, vagyis o. Tudom, hogy a futas ilyen testsulynal nem ajanlott, de o meg erthetetlen modon imadja. Tegnap elott lefutott 5km-et, hat en mar azt hittem kinyuvadok :DDD Egyszoval jobban birja mint en. Nahat ha ezt szereti, akkor csinalja. Etelekhez a cuccot a norbi update es dia-wellness cuccokat hasznaljuk. Mondjuk nem olcso az teny, de mivel fogy, igy gondolom nem rosszak. No de a kerdesem az lenne, hogy milyen vitaminokat szerezzek es kiegeszitoket szerezzek be? Minel tobbet olvasok, annal bizonytalanabb vagyok. Rengetek termekrol irjak, hogy rossz minoseg, semmit nem er stb stb. Van pl egy csoport, ott mutattak pl valami nagyon jo magneziumot. Jojo de az ara, hat arra inkabb nem mondanek semmit :DDD Soval valami megoldast keresnek, vitaminok stb teren. Koszonom.

Új hozzászólás Aktív témák