Új hozzászólás Aktív témák

  • Fire/SOUL/CD

    félisten

    Sziasztok!

    Nem szoktam hivatkozni minden "faxságra", de most meg kell tennem, mert szeretem a PH!-t és ezen belüli topikokat és a szakikat. Sajnos olyan módon nyilvánultam meg egy ideje, ami nem rám vall...
    Messziről jött ember, azt mond amit akar, de ez igaz...
    Szóval pár éve súlyos betegségben szenvedtem. Meggyógyítottak, de ennek ára volt, nevezetesen, hogy 1-ből csináltak 2-t... Itthon kapott gyógyszerek nem úgy működtek, ahogy kellettek volna, hiába hívtam a dokit, azt mondta, ez így OK... Pár hónapja hiába mondtam, hogy kiesnek napok, meg nem is én vagyok az, aki, xartak bele... Ez addig fajult, hogy múlt hét csütörtökön vitt a mentő, mert órák, napok estek ki ill. véreztem, de rendesen... Azt sem tudtam, hogy milyen év van, nem hogy nap.
    Maszek dokimat hívtam, 4 nap alatt ilyen "xar gyógyszerkipucoló" infúziót kaptam (18 darab x 80K).... Hatott...
    Visszaolvasva nem is értem, hogy hogy a fax-ba tudtam ilyen hangnemben írni...

    Szeretném, ha mindenki (bárkinek, bármivel stb. ártottam) elfogadná a bocsánatkérésemet.

    Én alapban jó ember vagyok és értek is dolgokhoz, de ha nem adjátok meg a bizalmat, akkor nem írok ide többet, és jogosan és elfogadom. Mindenkitől bocsánatot kérek. :(((

    [ Szerkesztve ]

    Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

Új hozzászólás Aktív témák