Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Berci77

    tag

    válasz 66zio #2491 üzenetére

    Köszönöm a választ (és zerodot-nak is)!

    A Curve-öt jellemzően a hitelkártya visszatérítéseink BIT-mal való optimalizálása miatt használjuk leginkább, viszont azt nagyjából 400.000 Ft költéssel ki tudom maxolni, ennél viszont kicsit többet fizetek ki havonta, így nézem a további lehetőségeket. Curve-ön keresztül nem szoktam amúgy váltani, de úgy látom, mind a Black, mind a Metal korlátlanul vált extra fee nélkül (de lehet, hogy nem jót nézek). Jó, hogy mondod ezt a hétvégés dolgot, mert - bár a Revolut-on figyelni szoktam - mivel nem nagyon váltok Curve-vel, így ez eddig kimaradt.
    Amúgy is gondolkoztam a Curve Black-en, de azért 3 boltból nem biztos, hogy összejönne az 1% visszatérítéssel az ára, viszont ha visszakapom PLU-ban, akkor már megérné, így már nem fájna annyira kettős konverziós veszteség sem.
    Egyelőre nem lenne kritikus a visszaválthatóság, ha pár hónapon belül megoldódik az appon belüli váltás lehetősége, akkor egyelőre nem bonyolítanám túl külső applikációval.
    Curve-vel még jó lenne a Black csomagban a hosszabb és több tranzakcióra érvényesíthető BIT is.
    Kártya hozzáadását jól terveztem? Egy Curve alól kivett kártyát csomagváltást követően azonnal vissza tudok rakni?

    Köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák