Új hozzászólás Aktív témák

  • 66zio

    aktív tag

    válasz Berci77 #2489 üzenetére

    Én is gondolkodom a Plutuson, szóval ha van tapasztalatod vele kérlek oszd meg velünk is. Igen, jelenleg sajnos Curve-t közé kell tenni a váltás miatt. Itt figyelj a hétvégére!! Az oda-vissza váltás érdekes, de ha nagyon ingadozik a PLU akkor elmehet mind a két irányba. Most volt valami váltás. Már nem kell elvileg a számládról a kártyára tölteni a pénzt, hogy vásárolhass. Én is Curve perken gondolkodom, meg egy Lidl-n. Ha csak ritkán jársz olyan helyre ahol a Perket ki tudod használni, akkor lehet azzal kicsit trükközni, hogy kettébontod a termékeket, ahol a kisebb csomag legyen minimum 10 eur értékű és Curve alatt ne Plutussal fizess. Aztán tudsz Gbitelni. Egyiket a jelen hónapra, a másik a következőre. Így két hónapra megvagy a Perk kihasználásával. Nem tudom mire használod még a Curve-t, de ha fontos, hogy minél többet tudj devizát váltani, akkor lehet, hogy a Curve X éri meg a Black helyett. Ugyanis előbbi 2000eur ingyenes váltást ad, utóbbi csak éves 15 000-ret. De a Blacknek meg más előnyei vannak. Ha jól tudom most nem lehet Plutuson belül a Plutont fiatra váltani, ahhoz ki kell utalni egy kriptotőzsdére, de ehhez nem értek, nem tudom, hogy működik. Régen lehetett, most meg még ígérgetés van, hogy majd lehet megint.

Új hozzászólás Aktív témák