Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • eM'82

    addikt

    válasz Woodslave #16381 üzenetére

    :) kitartás (én is végeztem a SBtls tokenekkel, melós volt :D ).
    Kíváncsi vagyok mit nyitsz a 84+-ból, de én jövő pénteken nyitnám, vagy utána Ligue 1 TOTSkor.

    Nándi: ez a Tapsoba nekem is érdekes lenne, de nekem is variálni kellene a csapaton. Oblak is repülne, meg J.Navas, meg Kounde (aki egy zseni eddig) is.

    gjoe: átérzem. Tavaly nekem is ő volt az első ikon nyitásom, aki eladható volt, olyan 120-140 körül tudtam eladni. Hulladék, pedig az életben Del Piero-val jók voltak együtt.

    Jinxb1rd: én pont emiatt már nem is tudom igazából hogy kell-e PS5, vagy sem. Ha majd egyszer hívnak, hogy elérkezett a nagy nap és átvehető. Kíváncsi leszek hogy ősszel a Fifa 22vel hányan játszanak majd inkább PS4gyel, mert az "könnyebb".

    ---------+--

    Azt mondja már meg valaki hogy TOTS De Jong mi miatt zuhan már megint egyre lejjebb? Rájöttek az emberek, hogy vannak filléres alternatívák?

    Lehet visszaveszem Cruyff-ot, Atal meg majd megy átadó listára, igaz egyre kevesebbet is ér. De TOTS Messi is birizgálja a fantáziámat CAM poziba. Fun miatt jó lenne. Főleg hogy 1 nap alatt 700k-t zuhant :).

Új hozzászólás Aktív témák