Új hozzászólás Aktív témák

  • Szigma70

    addikt

    Kezdek belefáradni

    Az hagyján, hogy sose nyitok semmit, a legértékesebb egy Godin volt eddig, 40K coin. Ennyi.

    De a játék

    Kisfiam elég jól játszik, tavaly stabil div5 volt, akkor még volt érdeklődése, most más játékok kötik le
    Szóval, ha nem hagyom magam nagyon, akkor gólokkal verem el, de jó apaként azért kiszoktam egy hosszabbítást harcolni neki :)
    Barátom nagy fia, boxon játszik, stabil div4-3, WL ben Gold, sose vert még el.

    Itthon simán visszaestem DIV8-ba, és ott eddig 5 vereség.

    Lőhetem drivennel, finessel, erőből, közelről,távolról, gólvonalról, TOTGS Yedderrel, Mbappéval, Lacával, Benzemával, IF Fekírrel, Martiallal, tökmindegy, felé, mellé. Ha esetleg eltalálja a kaput, akkor kapus véd.
    Szinte mindíg 1 gólos vereség, de úgy, hogy minden statban sokkal-sokkal jobb vagyok. Meccsenként átlagban minimum 15 kapuralövés, ebböl a nagyja kapura. ellennél általában max 5, abból sokszor 1 megy kapura, az a gól.
    Több alakzat, több csapatvariáció, több taktika, gyors játék, tili-toli, teljesen mindegy, aki szembejön attól kikapok, legyen az decemberi acc, vagy akárki, gold csapat vagy akármi.
    Már gondoltam, a kontroller szar, de a másikkal dettó. Gondoltam a netre, de mivel más multis játék, amihez ennél sokkal sokkal fontosabb a jó net, az hibátlanul megy ezért az elvetve

    Egy dolog maradt, nekem tök más Fifám van mint nektek

    Ennyi a mai sirám

    Tud valaki hiteles winter upgrade előrejelzést? Esetleg pozició váltást?

    [ Szerkesztve ]

    Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

Új hozzászólás Aktív témák