Új hozzászólás Aktív témák

  • Edgar2621

    őstag

    válasz LedyGyuszi #21656 üzenetére

    Nálam ez rendszeresnek mondható, pár meccsenként előjön, hogy a kapusom elüti a védőmet, aztán vagy gólt kapok belőle vagy nem😀 Szerintem leírtam már, de a legviccesebb gól amit kaptam az volt, hogy az ellenfél megpróbálta bepasszolni a csatárának, de én a passzsávban álltam a játékosommal, ez nem zavarta és megpróbált indítani, ami a játékosomról visszapattant elé, majd ugyanez még kétszer(nem vicc), de harmadjára már lepattant a labda másik irányba, amire a játékosa egyből indult(aki passzolni próbált) majd váltottam egy védőmre mert láttam, hogy tolni akar, természetesen szereltem, de visszapattant elé, majd másik védőre váltottam, akit egy visszafutó emberem letarolt, így helyzetbe került, megpróbálta elrúgni a hosszúba, ami körülbelül bedobásra ment volna ki, de a hosszún érkezett Alaba, aki belefutott a labdába, hiába váltottam rá nem reagált, ami a kapufára pattant és gurult végig a gólvonalon, természetesen a kapusom úgy próbált meg menteni hogy bepattant róla😂 De pár napja Alaba például úgy adott gólpasszt, hogy 5 méterrel ment volna mellé, amit ő visszapasszolt a 11es ponton álló csatárnak. Szóval az én meccseimen is folyik az élet.

    XO: Gollami26

Új hozzászólás Aktív témák