Új hozzászólás Aktív témák

  • Z10N

    veterán

    válasz brumi1024 #1881 üzenetére

    Ehhez kepest nalam szepen leterhelte a gepet. CPU 70-80% es GPU 100%. Itt meg se a gpu se a cpu nem utkozik limitbe. Terepen peldaul a gpu 65% van. A varosban megy fel 100%-ra, de ott be is esik 30fps-re.

    Amugy az MGS5-tel semmi baj nincs, az effektek jok es nekem szep. Itt sem az erdekelne, csak menjen jol ertelmes grafikaval. A Battlefieldek megteszik ezt, mind cpu 90% es gpu 100%.

    Viszont, most nem tudom minek irod ezeket, ezzel tisztaban vagyok. Itt konkretan arrol van szo, hogy nincs optimalizalva, mikozben PS4/XBO AMD-re lett fejlesztve, a PC-s port meg el lett k*rvitva (NV features).

    Es nem tartod viccesnek, hogy 20%-n dolgozik az i7, mikozben meg ott van az ajanlott leirasnal. Egy a lenyeg, PC-n surgosen kalapalniuk kell valami patchet ami ezt megoldja. Mert ez igy botranyos.

    sting2: PS4-n probaltam. Jol nez ki, szemre High/Ultra-nak mondanam (30fps). Az a vicces, hogy a 7870-nel kicsivel gyengebb a gpu spu szempontbol es meg is GodRay-vel fut, persze neha be-be rocog robbanasnal.

    # sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

Új hozzászólás Aktív témák