Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ultimategerg

    csendes tag

    Még 1 dolog amit tegnap elfelejtettem kihangsúlyozni, de gondolom a többség úgy is tudja, de azért hátha hasznos valakinek:
    A PLUGINT használjátok! Azt ami mutatja a motor, a fékek, gumik hőmérsékletét, átlagfogyasztást, de ami a legfontosabb ezen mód esetében, a motor illetve a fékek állapotát(motor esetében %ra pontosan, fékek esetében pedig szintén egyértelműen van szemléltetve). Én speciel az előző szezonban nem használtam, mert ott nem volt rá szükség(mondjuk azért montrealban megszivtam a fékekkel :D ), de itt már e nélkül nem tudnám megoldani, csak nagyon hozzávetőlegesen a taktikát. Ehhez nem kell mást csinálni mint feltenni a java 6(nekem legalábbis ez a verzió van fent és működik, nem tudom hogy későbbi verziókkal megy-e...)-ot, és a játék mappáján belül/plugins mappa, azon belül pedig rfDynHUD editorban widget fül alatt beállítjátok, és elmentitek. Valami ilyesmit kell látnotok legalább, mint amit mellékeltem képen. A jobb oldalon vannak a hasznos adatok(de ezen kívül még jó sok mindent rakhattok be, és vehettek is ki, amit figyelni szeretnétek, pl. köridők, szektoridők, stb stb...) Gyakorlatilag a teszteken, és versenyeken is csak figyelni kell, mert végig ott van előttetek, és akkor nem lehet nagy gond, szépen ki tudjátok kalkulálni hogy mekkora méretek kellenek, és úgy belőni, versenyen pedig ehhez a fogyáshoz képest visszavenni esetleg a ,motorteljesítményből, vagy állítani a fékerőeloszláson ha túl nagy mértékben fogy. Persze még így is lehet pl baleset, vagy bármi ami szépen felülírja az előre eltervezett taktikát, de ez eddig is így volt. Amit még javaslok, hogy teszt közben gyakorolgassátok, ott az LCD menüben való lépkedést, állítgatást akinek esetleg nem megy vezetés közben. A gumi váltásnak nyilván eddig is mennie kellett, mert az előző szezonban is volt. Most van hogy az üzemanyagot is meg kell változtatni az ideális stratégia érdekében verseny közben. Ennyi.

Új hozzászólás Aktív témák