Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jahno

    őstag

    válasz npera #147794 üzenetére

    Panára ott a 7.5mm RokinonSamyang meg a kicsit hajlításmentesebb Meike, ami Grillonak is van.

    10mm-t nem próbáltam, mert a végén még a táskámban maradna. Az lehet még szűk is és többet várnék.

    Ez klasszikus kép, ahol Panán a 7.5 volt és kellett volna több mindenből. Főleg oldalra, mert miért ne. Canonos haver ejött egy darab 24-105el, szóval túra elején odaadtam a nagylátóm és nap végéim nem is láttam többet, akkor egyik srácnál volt valami ultra nagy Laowa, de azóta betáraztam FFre is 14essel occsón, meg mindenfélével és itt, ilyen körülmények közt lehet összehasonlítani, amit szeretnénk:

    Annak ellenére, hogy örülök, mint majom a farkának mert elve ha elmegyek és fotózni sem lehet akkor is jó lenne, így képem van akkor az még jobb, ha még jobb képem lenne teljes kör vezérlővel az még jobb lenne, nyilván :C Ilyenkor van összehasonlítási alap, Levente az egyik túravezető csajt kábította, Attila meg belenézett egyik cuccba és másnap meg is vette a még kisebb gyutávot. Kinek mi. És megcsináltuk filmre, lukkamerával is, de szerintem ezeket láttad. El voltunk, mint az átlag óvodások:

Új hozzászólás Aktív témák