Új hozzászólás Aktív témák

  • cskamacska

    addikt

    válasz reelc #129719 üzenetére

    Lehet én nem öregszem méltósággal, és így a nekem célzott nosztalgia bombákat is inkább kerülöm, de ebben pont inkább a lehúzást látom, mint a régi kincs megőrzését. :(

    Ezt ugyanis az ingyenes OpenRA valósította meg, és elég profi módon gatyába rázta a CnC / Red Alert 1 / Dune 2000 klasszikusokat. A rajongói tábor által, profi módon, tökéletesen ingyért (as in beer). :R

    Pterodaktiluszok meg csinálnak vele valamit, valamikorra, jópénzért (kb 20-30 eurós árra lehet számítani per remaster), miközben ők maguk épkézláb stratégiát a Universe at War / Empire at War óta nem készítettek, pedig megpróbálták tizensok alkalommal. :U

    Mondok jobbat, RTS játékokat úgy általában messziről kerüli a lópáncél szelleme, mivel az olyan irányultságú kiadók nem is foglalkoznak a stílussal. Utoljára talán a Company of Heroes 2 fizetős multis tábornokain akadtam ki, amelyeknél egyes behívható egységek egyediek(azaz ki lettek spórolva az alapjátékból), vagy a képességek túlzott előnyt biztosítottak. Ami igazából felesleges morcogás, mert a Relic már 15 éve a sima kiegészítőkkel is azt csinálta , hogy az ott bevezetett frakciók hónapokig túl erősek voltak(illetve több patch-en keresztül, mivel ez még nem volt automata :) ) és szó szerint büntették a kiegészítőkre pénzt nem áldozókat. :U

    No meg újabban a Toy Soldiers Warchest borított ki, mert ott a singleplayer előrejutás is véletlen épületeket adó lútládák bontogatásához van kötve, és igen pofátlanul játékon belül is reklámozva van hogy ezeket valós pénzért is meg lehet venni. alt="" title=""

    más

    Renegade-X ingyenes és modern Renegade remaster rajongóktól, nem túl nagy de elkötelezett játékos táborral. Pterodaktiluszok új Earthbreakers játéka is valami hasonló lesz, csak nyilván nem ingyen és a Command & Conquer licensz nélkül.

    FreeSpace 2 képernyővédő Internet Archive által megőrizve. Win7 alatt még biztos működik.
    friss ropogós Freespace 2 Source Code Project azaz FS2open 3D motor és minden feljavító kiadás Freespace 1-2 játékokhoz
    Knossos mod pátyolgató szintén Freespace 2-höz

    [ Szerkesztve ]

    "Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

Új hozzászólás Aktív témák